Dark Stories
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dark Stories

I don't have nightmares, I create them.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój dzienny - piętro

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Lut 26, 2010 10:23 pm

Pokój dzienny - piętro Modern_living_room__1223415364_4804
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimeSob Lut 27, 2010 2:47 pm

I cóż by tu robić. Nawet nie miał specjalnej chęci na dręczenie innych. Z butelką jakiegoś wina sprzed stulecia siedział w fotelu i patrzał w ścianę. Czy doskwierała mu samotność? Skądże. Wolałby siedzieć tutaj przez tydzień sam niż godzinę z kimkolwiek. Chyba kupi sobie zwierzę, one przynajmniej nie będzie umiało gadać. Nie lubił gadania, czyjegoś, to on ma gadać, nie inni. Inni mają uciekać i pozwalać mu na wszystko. Jego dar zmieniał go z dnia na dzień w coraz większego potwora.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:12 pm

Powlokła się za nim schodami. Nadal słabo się czuła ale udawała że będzie twarda. Zascisnęła zęby i rozpakowała planszę - To o co gramy?? -spojrzała na niego i parę razy zakręciła sobie na próbę strzałką/
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:19 pm

- No chyba nie będziemu patrzeć na tą plaszę. - Odpowiedział. - Dobra zaczynamy. O kręcenie się nie martw. - Puścił jej oczko i stanął z jednej strony planszy.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:26 pm

Callie pytała o co grają no ale mniejsza xp Stanęła po drugiej stronie planszy i zakręciła -Prawa ręka na czerwone -Czekała aż Seth się ustawi i rozesmiała się z całej tej sytuacji. Kto by pomyslał że z wampirem można sobie ot tak w coś pograć.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:29 pm

Nie zauważyłam "o", ale może to i lepiej xD. I położył prawą rękę na czerwone pole, takie żeby mu było najwygodniej. - Z czego się śmiejesz? - Zapytał całkiem poważnie. Jeszcze był poważny ale za niedługo pewnie będą sie śmiali oboje xd. Drugą ręką zakręcił strzałką i wskazała ona : - lewa noga na niebieskie.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:31 pm

Śmiała się jeszcze chwilę a potem posłusznie postawiła nogę na wskazane pole -Z tej sytuacji, kto by pomyślał że dasz się namówić na taką rozrywkę -schyliła się aby pokręcić -Prawa noga na żółte

//przyspieszmy już ze niech niby będzie parę zakręcej później
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:33 pm

Pokręcili trochę się, ale nadal oboje stali. Każda już kończyna ich była na polu. No ich pozycja była dość dziwna, ale jeszcze nie jakaś której mogłaby się Calls obawiać. - Lewa ręka na zielone. - No, to trochę krzyżowało ich ciała.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:36 pm

-Ciekawe jak -mruknęła i z trudem przełożyła nogę przez jego ciało. Musiała przy tym uważać żeby się nie wywalić. Specjalnie trąciła go biodrem zeby wyprowadzić go z równowagi - I jak mam teraz kręcić?? - wyciągnęła dłoń i zakręciła - Noga, lewa, zielone
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:39 pm

Parsknął śmiechem. Jej próby spełzły na niczym, bo nawet nie drgnął. Ale przypomniał sobie o nie oszukiwaniu i specjalnie trochę się poruszył. Jednak bez zbytniego wysiłku przełożył lewą nogę na zielone, tak żeby jej było trudniej, no i trochę żeby była bliżej niego. Nogą szturchnął strzałkę. - Prawa noga na zielone. - Zaśmiał się szyderczo.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:42 pm

-Ha ha ha -mruknęła i przesunęła się tak że prawie musiała leżeć nad nim - odrzuciła włosy i spojrzała na jego twarz którą miała teraz prawie przed sobą - Kantujesz?? -nie była pewna czy to jego zasługa ze musi tak się wyginać, no ale planszy chyba nie umiał czarować. -Prawa ręka na czerwone -zawołała
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:45 pm

Zaśmiał się. Powędrował ręką do strzałki i zakręcił, a potem położył ją na czerwonym polu. Nadal jednak leżał pod nią trochę powykrzywiany. Zerknął na to co się wykręciło. - Lewa noga na czerwone. - Zamrugał kilka razy oczami i wykonał co trzeba było bez najmniejszego drgnięcia. Nie oszukuj, nie oszukuj. Mały anielski głosik odzywał się w jego głowie. Ten drugi mówił: Nie możesz przegrać, może cię czekać miła nagroda.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:47 pm

-noga na czerwone?? więc leżysz -roześmiała się i przesunęła nogę tak że nie mogła utrzymać równowagi i upadła na niego a pod jej naporem upadł i on -hmmm chyba remis - oboje leżą więc nikt nie wygrał. no i o żadnej miłej nagrodzie nie mówili wcześniej.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:49 pm

Ale zaraz zaczną. Leżała na nim, ta? Cudownie. Uśmiechnął się lekko. - Pierwsza upadłaś. Więc wygrałem. - Puścił jej oczko, ale ni śniło mu się żeby wstawać. - Więc, czekam na jakąś nagrodę.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 7:11 pm

-Nie to Ty pierwszy upadłeś na planszę - nie lubiła przegrywać tak samo jak on -Więc ja wygrałam i ja chce jakąś nagrodę -uśmiechnęła sie szeroko. I też nie wstawała z niego.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 7:57 pm

- Moja nagroda nie będzie twoją wymarzonę. - Uśmiechnął się z diabelskim błyskiem w oku. - Więc może jednak sama zechciałabyś wybrać, hm? Zawsze będziesz miała pewność, że to nie będzie coś okropnego, czy coś. - Powiedział i otoczył ją rękami, jej pas dokładniej mówiąc.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:09 pm

-Wiesz jaką nagrodę bym sobie wybrała i mimo wszystko chcesz ją spełnić??? -uniosła brew i połozyła głowę na jego torsie, bo chyba tak łatwo nie wypuści ją teraz z objęć- To zróbmy tak że dasz mi trzy propozycję a ja będę musiała jakąś wybrać.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:13 pm

Spojrzał na nią. - Wszelkie próby ucieczki i tak się nie sprawdzą. Wybierz coś ekhm.. normalnego. - No dla niego ucieczka nie była normalna. Lepiej żeby tego nie chciała. - Nie powiem trzech propozycji bo nie przystaniesz na żadną, i ty dobrze o tym wiesz! No mów. - Ponaglił ją wesoło.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:15 pm

-Nie będę miała wyboru i zgodzę się na którąś z nich i tak samo będzie z Tobą -uśmiechnęła się i podniosła się żeby usiąść sobie koło niego na planszy - Ja Ci dam trzy propozycję i z którejś będziesz musiał skorzystać. To co może tak być??
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:19 pm

Wyprostował się i spojrzał na nią. - Oczywiście. Więc zamieniam się w słuch? - Usiadł po turecku i oparł się łokciami. Wyczekująco wpatrywał się w nią.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:23 pm

-Ja mam zacząć?? - pewnie tak bo kobietą się ustępuje. Zamyśliła się bo to była jej jedyna szansa żeby coś w ogóle osiągnąć - No dobra to propozycja numer jeden wypuszczasz mnie zaraz i nie zapominamy o tym co było numer dwa to oddajesz mi telefon i nie patrzysz co z nim robię a numer trzy...-nie wiedziała o co jeszcze może prosić -hmm nie wiem ,ale niech będzie że w nagrodę dasz mi branzoletkę -popatrzyła na niego znacząco
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:29 pm

Spuścił głowę, jakby opadł z sił, tak teatralnie. - Mówiłem coś o wypuszczaniu i o telefonie. Musisz to czymś zastąpić. - Powiedział. - Albo chociaż to o wypuszczeniu. Bo na to nie ma co liczyć, teraz. - Uśmiechnął się lekko i nadal wpatrywał się. Bał się trochę co wymyśli, ale żadna z tych ofert go jakoś nie kręciła.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:31 pm

Pokręciła głową - Nie masz te trzy i musisz jakąś wybrać inaczej już się w nic z Tobą nie bawię - skrzyżowała ręce na piersi i wpatrywała się w niego z poważną miną - To albo nic i kończymy tą dobrą zabawę.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:34 pm

Wziął głęboki oddech, po czym wstał i zatrzymał się odwrócony do niej tyłem. - Zabawa była miła. - Powiedział tylko i usiadł na sofie. Załączył tv, które już działało i obserwował skutki tornada.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:36 pm

Uniosła brwi i nic nie mówiąc wymaszerowała szybkim krokiem z salonu. Nie to nie. Sam tego chciał. Koniec miłej Callie teraz postara się tak żeby zależało mu na tym żeby się jej pozbyć. I to jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój dzienny - piętro Empty
PisanieTemat: Re: Pokój dzienny - piętro   Pokój dzienny - piętro I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój dzienny - piętro
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mały pokój dzienny - parter
» Sypialnia Setha - piętro
» Pokój z akwarium
» "Pokój" na podwórzu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Stories :: Miasto Aerith :: Domy :: Dom Setha Wright'a-
Skocz do: