Dark Stories
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dark Stories

I don't have nightmares, I create them.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój z akwarium

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Lut 26, 2010 10:26 pm

Pokój z akwarium 09.07.aquarium2
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:38 pm

Natknęła się na ten pokój już wcześniej ,ale teraz przyszła sobie tu bo miała dość sypialni z zakrwawioną pościelą, salonu z niemiłym wampirem i pustej kuchni. Gapiąc się na rybki przynajmniej nie będzie się tak bardzo nudziła.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:41 pm

Zobaczymy, kto kogo przestanie lubić. - Po co ci bransoletka? - zapytał. - Tak, zapomnisz o tym... "piekle" - Zironizował ten wyraz. - I będziesz szczęśliwa jak nigdy. Mogę ci ją dać, po wymazaniu ci z pamięci tych uroczych chwil spędzonych ze mną. - Znalazł się obok niej bardzo szybko, oparty o akwarium na które właśnie patrzała.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:43 pm

Widząc koło siebie Setha odeszła od akwarium i zajęła jeden z białych foteli - Boisz się że ucieknę czy nie możesz beze mnie wytrzymać i dlatego za mną łazisz - mruknęła odwracając wzrok od niego - Nie chce jakieś głupiej bransoletki nie miałam pomysłu na trzeci wybór a to mi pierwsze przyszło do głowy.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:45 pm

Uśmiechnął się ironicznie. - Nie mogę bez ciebie wytrzymać. - Odparł otwierając szerzej oczy i unosząc brwi. - Więc wymyśl coś lepszego, liczyłem na jakieś milsze nagrody, a nie... - Mruknął po chwili. Oparł się o oparcie fotela na którym siedziała.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:48 pm

-To będziesz musiała - przesiadła się specjalnie na drugi fotel oby z dala od niego - Nie będę już nic wymyślać. Koniec gier nie bawię się już z Tobą. Nie grasz fair i zachowujesz się jak małe dziecko co się focha o wszystko. Jakbyś nie marudził sam mógł byś sobie wybrać miłą nagrodę a tak to licz tylko i wyłącznie na swoją wyobrażnie.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:51 pm

Przechylił głowę. - Nie z własnej woli, to z mojej. Już wkrótce możesz się przekonać jak to jest, być moją zdobyczą. Zresztą... - zaśmiał się cicho. - Mogę sprawić że to ja będę twoją. To może być zabawne. - Udał że się zastanawia. W ułamku sekundy trzymał jej oparcia na ręce z dwóch stron i pochylał się nad nią. - Zastanów się poważnie nad igraniem z wampirem.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:53 pm

-Nie będę niczyją zdobyczą a Ty nie jesteś wart mojego zainteresowania więc nie będziesz moją. Koniec gry Seth. Znowu Cię nie lubię - mruknęła niezadowolona faktu że nad nią stoi - I nie groź mi bo nie masz mocy a jak mi się zachcę albo będę miała Cię dość zabiję się.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:56 pm

- Jestem silniejszy złotko, teraz. A moc wróci, prędzej czy później. - Odparł nieporuszony. - Nie wiesz do czego zdolny jest zakochany wampir. Nie masz zielonego pojęcia. - Gwałtownie odsunął się od jej fotela i odwrócił w stronę rybek.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 8:59 pm

-Zakochany wampir???-prychnęła i próbowała się nie roześmiać - Nie wciskaj mi tu kitu żeby się do mnie zbliżyć. Złamałeś słowo, miałeś grać fair ale nie grałeś więc nie ufam Ci już i nie wierzę w żadne słowo.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 9:02 pm

- Dziewczyno, jak ty kompletnie nic nie rozumiesz! - Krzyknął wściekły. Oparł się ręką o akwarium. - Czy tak według ciebie wygląda ktoś kto kłamie? TAK?! - Zapytał, nadal nie zbaczając z głośnego tonu.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 9:03 pm

-Nie wiem jak wygląda kłamca bo na swojej drodze nie spotkałam żadnego .Jesteś pierwszy - wstała i podeszła do okna. Nie chciała na niego patrzyć bo był jakiś zły i jeszcze by ją pobił. Czyżbysmy mieli zakochanego wampira??
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 9:08 pm

- Spotkałaś w życiu mnóstwo kłamców. Nawet o tym nie wiedziałaś. - Mówił dalej dość głośno. Ukradkiem spojrzał na nią, ale zaraz odwrócił wzrok. No proszę, parę dni bez mocy i już mu odbijało do reszty.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 9:10 pm

-Nie znasz mnie i tego kogo znam więc nie wmawiaj mi bzdur - nie wiedziała czemu traci czas na gadkę z nim, i tak nic dobrego z tego nie wynika.- nie gadaj tyle bo jeszcze zgłodniejesz - o tak będzie mu na każdym kroku przypominać kim jest. To go powinno wkurzyć.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 9:16 pm

On dobrze o tym wie. - Na świecie są sami kłamcy. Nie ma człowieka, który zawsze mówi prawdę. Uwierz, żyję już tu wystarczająco długo. - Burknął nadal podpierając się ręką. - Jak zgłodnieję to sobie pójdę na polowanie, wielki problem. - Odpowiedział. - A jakbym przypadkiem nie mógł, to pod ręką mam całe ciało krwi, które zaczyna drażnić moje s... drażnić mnie zaczyna. - Zająknął się.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 9:18 pm

-Zaczyna?? -zawołała ucieszona - Więc się nie krępuj i wypij wszytko do końca -oparła czoło o zimną szybę i próbowała dostrzec co się czai w ciemności po drugiej stronie
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 9:22 pm

- Wiesz co? Mam cię dosyć. Tej radości, kiedy mówię że mogę cię zabić, tego drażniącego tonu, tego że ciągle marudzisz i nie rozumiesz niczego co mówię. Albo nie chcesz rozumieć,
ale chyba AŻ taka nie jesteś. I mam dosyć tego że traktujesz mnie jak równego sobie, a to źle. Bo może chciałbym być z tobą na równi, ale tak nie jest. I pogódźmy się z tym, bo rozwścieczony wampir może zbyt wiele. - Warknął i odwrócił się. Wyszedł trzaskając drzwiami. Było słychać tylko stąpanie po schodach.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 9:25 pm

Roześmiała się tylko. O to jej właśnie chodziło,chciała go wkurzyć tak aby miał jej dosyć. Miała gdzieś co o niej sądzi bo kogo obchodzi to co myśli wampir. Wiedziała też że Seth jest zły bo Callie się go nie boi albo on na serio się zakochał tylko boi się tego uczucia. Roześmiała się znowu do swoich myśli i wróciła do oglądania rybek. One jeszcze żyły a Calls pewnie zostanie niedługo zamordowana.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój z akwarium Empty
PisanieTemat: Re: Pokój z akwarium   Pokój z akwarium I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój z akwarium
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój dzienny - piętro
» Mały pokój dzienny - parter
» "Pokój" na podwórzu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Stories :: Miasto Aerith :: Domy :: Dom Setha Wright'a-
Skocz do: