Dark Stories
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dark Stories

I don't have nightmares, I create them.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sypialnia - parter

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:14 pm

Nie umiał już dłużej. Nie słuchał tego co mówił, bo uznał to za nie do końca przyjemne, więc po prostu przyciszył ją namiętnym pocałunkiem. - Nie bój się. - szepnął tylko, ostatnio mówił to ciągle, i wrócił do całowania.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:17 pm

A ona na początku się bała że znowu ją pokąsa a przez jego ataki miała mało krwi i była nadal blada i osłabiona no ale mniejsza. Za dobrze całował żeby mogła przerwać. Przymknęła oczy i mu się poddała,wiec nawet nie musiał jej zmuszać
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:21 pm

Całował zachłannie, a nie delikatnie jak ludzie. Jego pocałunek można było poczuć naprawdę, a nie tylko lekki dotyk ust. Przytulił ją do siebie mocniej nie odrywając ust. Przyciśnięty był do niej cały, jakby przyssany.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:23 pm

Więc biedna Callie skoro ją tak gniótł. Dobrze że pod sobą miała miękki materac. Objęła go zdecydowanym ruchem. Niech wie że ludzie to nie tylko jego posiłek albo może nawet i coś więcej. Oderwała się od niego na moment- Ja na serio Ci się podobam - mruknęła i wróciła do całowania.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:25 pm

Uśmiechnął się szeroko. Nie miał zamiaru przestawać i przecież nie był ciężki, wampiry chyba nie mają wnętrzności, prawda? Ręką powędrował pod jej bluzkę. Nic nie mówił, tylko działał, może dziewczyna jednak nie będzie chciała tak sobie ot pójść, mhm?
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:28 pm

Mają wszystko na swoim miejscu dowiesz się tego w 10 albo 11 odcinku VD xp Zagalopował się. Zrobiło się nie miło jak poczuła jego zimną dłoń. Znowu oderwała się od niego i spojrzała znacząco - Przeginasz Seth -powiedziała nie miło
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:32 pm

Ale takie prawdziwe wampiry, bo tamte to też chyba nie do końca, skoro jedzą czosnek xd. Jego jej słowa nie wkurzyły. Nie wyciągnął ręki ale zatrzymał ją. - Na pewno tak uważasz? - Zapytał cicho. Powiedz, że nie powiedz, że nie. Zacisnąłby powieki, ale mogłoby to podejrzanie wyglądać.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:34 pm

-Na pewno tak uważam- powiedziała twardo -Więc proszę przystopuj już jestem zła że nie szanujesz mojego zdania. Już wcześniej powiedziałam że za wcześnie na takie coś i że nadal się Ciebie boje.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:41 pm

Przygryzł wargę. Przelotnie pocałował ją jeszcze i odsunął się od niej. - Więc bój się dalej, nic z tym nie osiągniesz. Mówiłem żebyś się nie bała. - Mruknął gęsto mrugając.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:43 pm

-Jak mam się nie bać?? -uniosła się na łokciu i spojrzała na niego pytająco - Zaatakowałeś mnie parę razy, przetrzymywałeś mnie tu siłą i jeszcze mnie molestujesz więc jak mam się nie bać??
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:45 pm

Wzruszył ramionami a przynajmniej tak miało to wyglądać, bo lezał. - Więc bój się mnie. Mieszkaj dalej przez tak długi czas z facetem którego się boisz. Dręczące prawda? - Masz ci los, wywołujesz zUego Setha.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:49 pm

Przewróciła oczami - Nie tak bardzo, zdążyłam się do tego przyzwyczaić - uniosła się i pochyliła nad nim - A tak poza tym pewnie nie zamierzasz mi oddać telefonu?? - i tak wiedziała jaka jest odpowiedz ale skoro on chce ją podrażnić to ona może jego.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:05 pm

Zaśmiał się. - Żebyś mogła poinformować cały świat że jesteś przetrzymywana tutaj, czy coś? Nie ma szans. - Pokiwał przecząco głową i odwrócił od niej wzrok.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:08 pm

//co z avem??

-Tak nie marzę o niczym innym tylko o księciu na białym koniu który przyjedzie mnie tu uratować -mruknęła ironicznie -I tak wiedzą gdzie jestem -wzruszyła ramionami i patrzyła sobie na niego skoro on nie patrzył na nią to mogła się gapić do woli
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:17 pm

- Rycerze na białych koniach są przereklamowani. - Mruknął cicho. - Nie wiedzą, myślisz że pozwoliłbym na to? Nie jestem głupi, znam życie. - Wyjaśnił jej szybko. Mógł nic nie mówić, bo teraz będzie chciała za wszelką cenę spowrotem telefon, no ale nie zdążył się powstrzymać. - A właśnie, skoro wiedzą czemu nikt nie przyszedł cię ratować? Milusia rodzinka, hm?
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:21 pm

- Bo nie powiedziałam im że jestem w tarapatach - mruknęła niepocieszona. Wiedziała że nie na rękę mu żeby ktokolwiek się o nim dowiedział - Kiedy Twoja moc wróci?? Nudzi mi się i chce wrócić do domu, tam przynajmniej mam co robić i co jeść.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:30 pm

/ej załóżmy że tego jedzenia było dużo, ok? bo nie chce mi się latać nim cały czas do sklepu xd/
- Tak bardzo chcesz się stąd wyrwać ? - Zarknął na nią kątem oka. - Myślałem że ci tutaj dobrze. - Wyjaśnił. Taa, dobrze. Wręcz cudownie, prawda?
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:32 pm

Normalnie ma jak w raju xp -Nie mówię że źle ale że nudno, a ja nie lubię się nudzić -westchnęła -Pograjmy w coś, zróbmy coś albo idę spać - teatralnie ziewnęła. Skoro ma tu jeszcze zostać parę dni niech coś porobią bo znajdą tutaj jej trupa. Umrze z nudów pewnie
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:39 pm

Zaśmiał się. - Chcesz w coś grać z wampirem? Nie lubię przegrywać. - Zaśmiał się szyderczo. Odwrócił się do niej przodem. Pewnie zaraz któreś znów się odwróci itd. xd - Zaproponuj coś.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:43 pm

nie to odwracanie się było już nudne, no a z każdą minutą okazywało się ze Seth jest przystojniejszy więc teraz będzie się na niego gapić. - Też nie cierpię przegrywać -znowu wzruszyła ramionami - No ale i tak pewnie nie masz żadnych "ludzkich" gier w tej swojej kryjówce.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:50 pm

Zaśmiał się. - To dom na pozór, mam wszystko. - Powiedział, jakby to było jasne. - Twister? - Haa, cytując Cukra z reklamy 'będzie słodko' ]:->. Też nie lubi przegrywać? Ale nie rozszarpuje swoich przeciwników pewnie, więc to nie tak jak mr. eS
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 5:52 pm

Nie on tylko podcina i się obraża, no ale zawsze już Seth będzie miał nad nią przewagę. Trudno ;c - W twistera?? -uniosła brew i przyjrzała mu się - no dobra ale pod warunkiem że będziesz grał fair
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 6:10 pm

- Wierzysz w to? - Roześmiał się ale w duchu postanowił sobie nie oszukiwać... Aż tak bardzo jak zwykle. Wstał i pochylił się nad jedną z szuflad. Twister zawsze był dobrą rozrywką. Chodź do pokoju na piętrze, tam jest więcej miejsca. - Skinął i ruszył po schodach w górę. /zacznij w dziennym/
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitimeNie Mar 07, 2010 4:42 pm

Więc zjadła tak jak prosił, tylko że jej głód źle na nikogo nie wpływał. A potem poszła do sypialni którą już uznała za swoją. Szkoda tylko że pozbawioną okien. No i miała zdecydowanie za mało szafek jak na jej rzeczy. Ale jakoś dała radę. Zmęczona długim dniem ułożyła się wygodnie na łóżku, żeby o wszystkim na spokojnie pomyślec.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sypialnia - parter - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 9 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sypialnia - parter
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Mały pokój dzienny - parter
» Sypialnia
» Sypialnia
» Sypialnia rodziców
» Sypialnia Callie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Stories :: Miasto Aerith :: Domy :: Dom Setha Wright'a-
Skocz do: