Dark Stories
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dark Stories

I don't have nightmares, I create them.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sypialnia - parter

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 9:46 pm

Słuchała z coraz większą uwagą. Jego historia była dość tragiczna. Chciała się spytać czy naprawdę ją skrzywdził ale widząc ból na jego twarzy wiedziała już jaka była prawda. Wyciągnęła rękę i ścisnęła jego lodowatą dłoń - Przykro mi , ale chyba nie kochałeś jej tak bardzo skoro skorzystałeś z okazji. Nie umiałeś się powstrzymać?? Kochałeś ją -powoli podnosiła głos bo była zła za niego że był takim debilem i zabił swoją dziewczynę z głodu.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 9:49 pm

Powieki nadal zaciskał z całej siły. - Nie zrozumiesz. Nigdy nie czułaś głodu, a ja byłem początkujący. To był drugi rok, nic nie wiedziałem... - Mówił cicho. - Chyba kochałem. Ale, nie chcę o tym już myśleć. Kolejna wampirza cecha, my nie zapominamy nigdy. W zamian za to że pozwalamy zapomnieć komuś, my nie potrafimy. - Otworzył zaczerwienione oczy.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 9:53 pm

-To może spróbuj działać na siebie w lustrze -rzuciła pierwszym pomysłem który jej przyszedł do głowy- Labo poddaj się hipnozie to podobno działa - chciała mu pomóc zapomnieć bo sama by nie chciała pamiętać że zjadła chłopaka. Zdjęła jego rękę z biodra i odwróciła się do niego plecami. Nie wiedziała teraz co ma o nim myślec.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 9:58 pm

- To tak nie działa. Oglądałaś Harry'ego Pottera, na pewno. Bazyliszek przez lustro lub kliszę nie zabijał. Tak samo działa ten dar. Przez lustro mogę sobie nawet zrobić krzywdę. - Zrozumiał jej reakcję, że się odwróciła. Położył dłoń na jej brzuchu. - Jestem wampirem już ponad 100 lat, nie zrobię ci nic, chyba że sama się skrzywdzisz. - Postarał się ją uspokoić.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:01 pm

-Nie przyzwyczajaj się zbytnio do mnie bo jeszcze nie będziesz chciał mnie wypuścić - powiedziała cicho i spokojnie. Ale nadal miała obawy przed nim. Powoli przyłożyła swoją dłoń do jego dłoni. -Więc już mnie nigdy nie ugryziesz co nawyżej zmodyfikujesz pamięć pare razy tak?
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:05 pm

Przybliżył się do niej trochę niezgrabnie, bo leżał na boku, ale mógł na nią teraz patrzeć, mimo że była odwrócona. - Jeśli będę miał moc, wypuszczę cię, ale jeśli nie będę chciał cię wypuścić mogę cię zmusić żebyś została. Nie wiem czy tego chcę, jeśli zaszliśmy już tak daleko bez tego. - W Sethu odzywa się człowiek, the end of brutal. - Będę się starał. - Przyłożył swoją głowę do jej.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:08 pm

-Daleko??? -odwróciła lekko głowę żeby bez problemu na niego sobie popatrzeć. No tak zapomniała że może ją zmusić i do pozostania i do wszystkiego innego. - A do miłości też możecie zmuszać?? - jakoś nie przeszkadzało jej że nadal są ze sobą tak blisko.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:11 pm

Zastanowił się chwilę. - Nie. To znaczy, przelotnie, na chwilę. Mi to wystarczało. - Zaczynał opowiadać o sobie w czasie przeszłym, co chyba coś znaczyło. Znów nie umiał się powstrzymać, ale tym razem nie od jej krwi, tylko od niej, samej. Jej twarz była kilka centymetrów od jego twarzy i to nie dawało mu spokoju.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:16 pm

Ale Callie nie wiedziała jaki był Seth wcześniej więc jego czas przeszły czy przyszły nawet jej nie zastanawiał. -Na ile na ogół?? 2 dni ?? Tydzień?? -pewnie starczyło na tyle żeby zdązyć przelecieć dziewczynę. -Czemu się tak dziwnie patrzysz?? -bo się dziwnie zaczął na nią gapić-Jesteś znowu głodny??
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:20 pm

- Góra 10 godzin. Ale trzeba się bardzo postarać. Zazwyczaj to około 5-6 godzin. - Odpowiedział na jej pytanie. Przestał ją ignorować, a to też dużo. Jesteś głodny?? Pokiwał przecząco głową ale nie odwrócił zawstydzony wzroku, ani nic.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:25 pm

Przestał ją ignorować już dawno temu teraz można powiedzieć że się jej nawet narzuca xp - To bardzo krótko, więc nie opłaca się nawet próbować. Lepiej żeby ktoś Cię kochał 24/7 prawda?? -chciała wiedzieć co on sądzi o miłości. nie wiedziała czy na serio nie jest głodny czy odmówił tylko dlatego ze miał starac się jej nie gryźć
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:27 pm

- Lepiej. Tak jak Coal. - Mruknął. - Ale jak już wspominałem nie mam na to szansy, jestem... no sama wiesz. - Odpowiedział. Nie wiedział o co jej chodzi, nie umiał już jej rozgryźć. Nadal z trudem powstrzymywał się od pocałowania jej lub dotknięcia, czułego.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:31 pm

No proszę Seth umie się powstrzymywać od czegokolwiek. Odwróciła się na plecy i gapiła się w sufit - No to poznaj kogoś ale mu nie mów kim jesteś.Niech się zakocha w prawdziwym Sethcie. A potem jej powiesz, i jeśli będzie Cię kochać to powinna zaakceptowac Ciebie całego.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:33 pm

Skrzywił się. - Tak, jasne. A potem pójdzie gładko, będę musiał powiedzieć jej że jestem wampirem a to na pewno nie przejdzie. - Powiedział z ironią w głosie. - Chciałabyś zostać wampirem? - Zapytał z ciekawości. Nigdy nie pytał o to człowieka.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:36 pm

-Wampirem??? - zdziwiła się nagłą zmianą tematu ale juz nie będzie drążyła tego o miłości bo widać ze za bardzo Seth cierpi jak o tym gadają - A co fajnego jest w byciu wampirem oprócz nieśmiertleności?? Zabijacie ludzi, kłamiecie.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:40 pm

- Możesz wcinać zwierzaki. Dla mnie to ohyda ale niektórzy to wolą. Otrzymasz dar. Tak jak ja perswazję, tak ty coś swojego. Nie musisz kłamać, każdy zostaje sobą przecież to jasne. - Wytłumaczył jej to. Przejechał dłonią po jej policzku nerwowo przełykając ślinę.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:42 pm

-Po co mi o tym wszystkim mówisz?? - dziwnie się zaczynała czuć jak ją tak czule dotykał i miło się patrzył. Od tego miała ciarki na całym ciele.Miłe ciarki.- A jakie można mieć dary?? - bo to było ciekawe, hmm mieć magiczną moc i nie umierać.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:49 pm

Zatrzymał dłoń na jej policzku. - Tak tylko. - Odparł. - Różne, czytanie w myślach, choć to musi być idiotyczne. Ostatnio spotkałem wampirzycę z darem pirogenizacji. Spaliła mi nogawkę spodni spojrzeniem. Poza tym może być coś jak pirogenizacja tylko lodem, moce żywiołów, powodowanie mdlenia przez dotyk, no czego tylko zapragniesz. - Było tego mnóstwo, nie zdołałby wymienić wszystkich.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:52 pm

Roześmiała słysząc że ktoś spalił mu nogawkę - I kto o tym decyduje?? O tym jaki dar dostajesz??? - to było interesując nie pisali o tym w Z wampirami przez wieki. Uśmiechnęła się lekko jak nie cofnął dłoni - Czy ja Ci się podobał czy robisz wszystko aby mnie przelecieć??
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:55 pm

- Nie wiem, to jakoś samo przychodzi. Nigdy nie wiesz co masz, musisz to odkryć. Ja odkryłem od razu. - Przejechał dłonią w dół, po jej twarzy. - I jedno i drugie. - Powiedział wymijająco i zaczął jeszcze bardziej się wpatrywać w nią.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 10:58 pm

Wpatrywała się w niego tak samo natarczywie. - Wystarczyło by mi jakbyś przytaknął w pierwszym pytaniu ale opowiedziałeś twierdząco też w drugim więc nic z tego kochanie. Tak łatwo mnie nie przekonasz do tego -posłała mu buziaka i strzepnęła jego dłon
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:03 pm

- Wolałabyś żebym próbował cię uwieść mimo wszystko, czy żebym był szczery? Wiem, że szczerość. Dlatego powiedziałem prawdę. - Znów zaczął błądzić po jej twarzy, teraz tylko palcem, a nie całą dłonią. - Sypiałaś już z kimś kiedyś, tak w ogóle? - Zapytał
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:05 pm

Dobra przyznała mu w duchu rację ale nie przyzna tego na głos. Uśmiechnęła się bo jego dotyk był jak gilgotki i mimowolnie się uśmiechała - Z kimś kiedyś sypiałam - krępowały ją te pytania więc się czerwieniła. - No ale nie z wampirem- tego chyba nie musiała dodawać
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:09 pm

- I nie chciałabyś spróbować? - Zapytał spokojnie delikatnie się zbliżając do jej twarzy, nieznacznie. - Nie uważasz, że to musi być... wspaniałe? - Kolejne pytanie. On wolał wampirzyce, bo były takie hym, dziksze, bardziej chętne. Kobiety były miłą i spokojną odmianą.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitimeCzw Mar 04, 2010 11:11 pm

-Każdy lubi próbować nowych rzeczy i różnych kombinacji - nie uśmiechała się już bo nie miała powodu - Ale to nie znaczy że się zgadza, nadal Cię nie znam. Boję się Ciebie i nie mam na to teraz ochoty - burknęła. Więc niech sobie idzie i szuka wampirzycy chyba odzyskał już siły.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sypialnia - parter - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia - parter   Sypialnia - parter - Page 8 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sypialnia - parter
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mały pokój dzienny - parter
» Sypialnia
» Sypialnia
» Sypialnia rodziców
» Sypialnia Callie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Stories :: Miasto Aerith :: Domy :: Dom Setha Wright'a-
Skocz do: