Dark Stories
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dark Stories

I don't have nightmares, I create them.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kuchnia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:08 pm

I kto tu jest nie miły i wredny?? Ona się stara uspokoić sytuację a on narzeka - Stwierdziłeś że się we mnie zakochałeś więc uznałam że taka kolacja by Cię ucieszyła ale jak nie to nie.Nie będę się już dla Ciebie starać i wrócę do bycia niemiłą.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:11 pm

A kto tutaj wcześniej olał tą sprawę? - Ucieszyłaby, ale... - Westchnął. - Dobra. - Mruknął tylko. - Nie wracaj do tego, proszę. - Powiedział z rozpaczą.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:14 pm

-Nie będę do niczego wracać. Nie będę w ogóle się do Ciebie odzywać. Będe Cię ignorować to będzie najlepsze wyjście -nie będzie się starać jak to nie przynosi efektu. Nałożyła sobie porcję na talerz i podsunęła krzesło. Stół był zniszczony więc blat służył jej za tymczasową jadalnie.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:18 pm

W końcu uniósł wzrok i spojrzał na Calls. - Sorry. - Mruknął i wstał. Usiadł po drugiej stronie stołu, czyli tak jakby przy drugiej połowie. - Mówiłem o powrocie do bycia niemiłą, no ale...
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:20 pm

Wzruszyła tylko niewidocznie ramionami z całej siły próbowała skupić się tylko na jedzeniu. Nie będzie się już odzywać aby jej nie drażnić. Nawet nie spojrzała w jego stronę jak usiadł tak blisko. To jego dom niech robi co chce.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:23 pm

Świdrował ją wzrokiem. - I to na tyle tak? - Zapytał uderzając lekko w stół dłonią. - Koniec bycia miłą, tak? - Zapytał trochę bardziej ze złością.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:25 pm

Podskoczyła kiedy walnął w blat - Nie musisz być agresywny nie dziwne że nikt Cię nie lubi -mruknęła cicho - I tak koniec bycia miłą, złą i jakąkolwiek. Nie będę nikim.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:27 pm

Zmrużył wściekle oczy. - Trochę za późno na bycie nikim, wiesz. - Zacisnął pięść i zacisnął wargi. - Nikt mnie nie lubi. Mój wybór. Nikt nie musi. - dodał. Przynajmniej to była prawda.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:30 pm

-Więc się do cholery uspokój i zdecyduj kim chcesz dla mnie być -rzuciła z furią talerzem o ścianę - Jesteś pokręcony zdecyduj się na rolę kochanka czy wroga.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:33 pm

- Dobrze znasz mój wybór. - Wysyczał. Fajnie tu ma w tej kuchni xd. Roztrzaskane talerze, rozwalony stół... - Jestem pokręcony, zgadza się, ale ty też.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:34 pm

- Nie nie znam. Nie powiedziałeś mi nic wprost. Umiesz tylko krzyczeć być agresywny i bronić się swoją mocą której nie masz -wrzeszczała tak jak on -A ja się tylko dostosowuje bo nie będe stała bezczynnie i patrzyła jak mnie chamsko traktujesz.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 05, 2010 11:37 pm

Wstał i szybko znalazł się 'nad' nią. Nachylał się. - Zabujałem się, jak chory, idiotyczny człowiek. Przez tą cholerną utratę mocy tak po prostu... I wiesz co? Traktuję cię chamsko, bo mnie nie chcesz. Zachowujesz się nie tak jak każda inna, bo nie działam na ciebie. I to też mi dało do myślenia. - Powiedział cicho.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 1:01 am

Uniosła brew i uśmiechnęła się lekko. Nie mogła uwierzyć że mu się spodobała. Ale to było miłe - Do myślenia?? Powinieneś być dumny że udało Ci się mnie do siebie przekonać bez mocy -uniosła lekko głowę i musnęła jego wargi -Tez mi się podobasz tak po prostu
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 12:30 pm

Wplótł palce prawej dłoni w jej włosy. - Jestem. Ale czy na pewno przekonałem Cię do siebie? - Zapytał patrząc głęboko w jej oczy. - Nie boisz się mnie już? - Zapytał już niemal bezgłośnie. Zbyt dużó emocji krążyło teraz po jego ciele i umyśle.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 1:18 pm

-Nadal się boję, ale to nie jest taki strach normalny - nie odsunęła się kiedy zbliżył się jeszcze bardziej. Nerwowo przełknęła ślinę i spojrzała głęboko w jego oczy -I zawsze możesz przekonać mnie jeszcze bardziej
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 1:57 pm

- Ale czego się boisz? Że cię ugryzę? - Zapytał nie oddalając sie od niej ani o milimetr. - Ah, wydaje mi się że nie tego... - Sam sobie odpowiedział. Przekonać ją jeszcze bardziej? Zastanowił się chwilę. - Jak? Jak mogę cię przekonać, hm?
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:05 pm

Calls bała się przyszłości i tego co się stanie jak Seth odzyska moc. Wymarzę jej pamięć i wypuści?? Czy zrobi coś gorszego. -Nie wiem -pokreciła lekko głową nie przestając na niego patrzeć - Zrób coś żebym też się w Tobie zakochała bo chyba tego chcesz??
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:07 pm

Czy teraz zrobiłby to? Nie wiadomo, w sumie bał się że ona sobie pójdzie i tyle. - Powiedz mi, co... co byś chciała, jakiego byś mnie chciała? - Zapytał lekko zbliżając jej twazr ku swojej.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:09 pm

Chwyciła jego twarz między swoje dłonie i uśmiechnęła się lekko - Nie chcę abyś udawał kogoś kim nie jesteś specjalnie dla mnie, ale nie chce abyś był furiatem.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:20 pm

A psychopatą może? <ślini się> xd. - I pewnie nie za dobrze by mi to wyszło. - Mruknął cichutko i pocałował ją delikatnie, tak bardzo lekko. Nad tym opanowaniem jeszcze będzie musiał popracować, ale to ona tak działała na niego. Już jakoś specjalnie nie chciał żeby moc wróciła tak ot i dziewczyna oznajmi że w takim razie może już sobie isć.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:23 pm

Więc niech zrobi coś żeby została. Oddała mu pocałunek i przytuliła mocno. Wiedziała że nikt mu nie dał uczucia przez wiele wiele lat i on jest spragniony miłości, więc Callie mu ją da. -Więc pozostać sobą ale tą milsza wersją Setha.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:27 pm

Nie odepchnęła go więc wpił się w jej usta bardziej. Teraz drugą rękę też wplótł w jej włosy i już miał odlot. Na chwilę odrywając się, szepnął. - Nie wiem co będzie, jeśli moc wróci. Ale będę się starał, cholernie. - I wrócił do całowania jej
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:29 pm

I to jej wystarczyło skoro coś jej teraz obiecał to chyba nie zmieni zdania?? Miejmy nadzieję ona mu chce zaufać. Uśmiechnęła się lekko i w odpowiedzi pocałowała go znowu przysuwając się do niego jeszcze bliżej.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:33 pm

Podniósł ją powoli, nie odrywając się od jej ust. Na stojąco było wygodniej, ot co. Podszedł z nią do ściany i przykuł ją do niej swoim ciałem. - Już się nie boisz. - Szeptał z przerwami między pocałunkami.
Powrót do góry Go down
Callie

Callie


Liczba postów : 370
Rasa : człowiek
Skąd : Aerith
Wiek : 33
Partner(ka) : -

Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 2:35 pm

-Nie -szepnęła. Chciała dodać że mógłby coś zrobić z temperaturą ale nie będzie mu mówiła tego w takiej chwili bo jeszcze się obrazi. Objęła go mocno w talii i nie przestawała całować. Już chyba wspominałam że dobrze całował.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kuchnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia   Kuchnia - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kuchnia
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kuchnia
» Kuchnia
» Kuchnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Stories :: Miasto Aerith :: Domy :: Dom Setha Wright'a-
Skocz do: