Dark Stories
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dark Stories

I don't have nightmares, I create them.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rodzaje

Go down 
AutorWiadomość
Brian
Admin
Brian


Liczba postów : 90
Rasa : Wilkołak
Skąd : Aerith
Wiek : 37
Partner(ka) : -----

Rodzaje Empty
PisanieTemat: Rodzaje   Rodzaje I_icon_minitimePią Lut 26, 2010 5:50 am

Archanioł - najwyżej postawiony anioł. Jest najbliżej Boga i jest głównym łącznikiem między nim a Diabłem. By stać się archaniołem, człowiek musi być niesamowicie religijny i dobry dla świata na którym żył.

Anioł - postawiony niżej niż Archanioł. Wielbią Boga i są mu oddani, bez względu na wszystko. Schodzą na ziemię by pomagać ludziom w walce ze złymi mocami.
Potrafi czytać myśli ludzi, jak i innych istot, uzdrawiać ciężko chorych jak i przywracać spokój i harmonię.

Anioł wątpiący - postawiony niżej niż Anioł. Wielbi Boga i jest mu oddany, jednak czasami wątpi w jego dobroć. Tak jak Anioły schodzi na ziemię by pomagać ludziom, jednak częściej po prostu przygląda się działaniu wyżej postawionych i nie miesza się w sprawy między Niebem a Piekłem. Jest tchórzliwy i nigdy nie wstawia się do walki z Demonami, bojąc się, że przegra.

Anioł upadły - jest najniżej postawionym Aniołem. Nie posiada żadnych mocy, ani nie schodzi na ziemie tylko na niej mieszka. Nie ma wstępu do Nieba, przez krzywy jakie wyrządził będąc Aniołem. Przygląda się cierpliwie walce między jego Braćmi a Demonami. Być może kiedyś nadejdzie dzień, że odzyska łaskę Boga i zostanie Aniołem.
Powrót do góry Go down
https://darkstories.forumpl.net
 
Rodzaje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rodzaje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Stories :: Pierwsze kroki :: Informacje :: Anioły-
Skocz do: