Dark Stories
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dark Stories

I don't have nightmares, I create them.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Seth's diary

Go down 
AutorWiadomość
Seth

Seth


Liczba postów : 312
Dar : Wzrokowa perswazja
Rasa : Wampirek
Ekwipunek : empty
Skąd : Walia/Aerith
Wiek : 35
Partner(ka) : mhm. wszystkie.

Seth's diary Empty
PisanieTemat: Seth's diary   Seth's diary I_icon_minitimePią Lut 26, 2010 11:46 pm

Gdy żyje się tyle lat warto mieć wspomnienia przy sobie.
Gdy dodatkowo jest się bardzo samotnym może się on okazać jedynym przyjacielem.


Otóż to zwykła (może nie do końca) książeczka. Bardzo gruba, bo posklejana z kilunastu, a może kilkudziesięciu zeszytów. Nie zapisuje tutaj każdego dnia, ani godziny, tylko wydarzenia, które są dość ciekawe, lub po prostu bazgroli podczas nudy. Gdyby ktoś dostał go w swoje ręce, lepiej nie mówić co się stanie. Jest on schowany w największym zakamarku jego domu.

27.02.2010r.
Dzisiaj kolejna ofiara. Dziewczyna, Callie. Opierała się w cholerę, jakby wiedziała kim jestem, ale to nic. Zdołałem przekonać ją do swoich racji, jak zawsze. Od dzisiaj jestem Kevinem, haha. Chyba powiedziałem kilka słów za dużo, podczas pożegnania, nie musiałem ściemniać o rodzince. Tak w ogóle, po co komu rodzina, hm? Niepotrzebne postacie w niezależnym życiu, to idiotyczne. W ogóle po co znajomi wampiry, z których nie można sobie wypić krwi? Kobiety, na noc? Wampirzyce nie są tak głupie jak ludzie, ale to zależy. W końcu wiadomo, oczka. Ta zabawa nigdy mnie nie znudzi, ani nic. Jest wspaniale, jak tylko może być. Jutro znowu wypije się trochę jej krwi, nie smakuje tak jak męska, albo starsza. Muszę się zacząć obracać w towarzystwie licealistek, bo chyba starsza nie jest. Czuję, że zaczynają się złote czasy Setha Wrighta. Nikt mi nie zniszczy tych dni. Nikt.
Powrót do góry Go down
 
Seth's diary
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Stories :: Prywatne :: Pamiętniki-
Skocz do: